OKLEJANIE AUT

Nasza najlepsza wizytówka w dziedzinie oklejania pojazdów
jest zdobyte na przestrzeni wielu lat doświadczenie oraz zadowolenie
i satysfakcja kilkuset klientów.
Oklejanie pojazdów stanowi jedna z podstawowych działalności naszej firmy.

 

 

 

 

ZMIANA

KOLORU AUTA

Oferta przeznaczona dla osób prywatnych, chcących wyróżnić się z tłumu takich samych aut. Masz niebanalną osobowość, lubisz wyróżniać się z tłumu nasza oferta kierowana jest właśnie do Ciebie. Koniec z nudnym wyglądem aut z taśmowych produkcji. Stworzymy dla Ciebie coś wyjątkowego, dzięki czemu twoje auto nie będzie jednym z wielu identycznych aut jeżdżących po naszych szarych ulicach. Z naszą pomocą Twoje auto zaskoczy nie jednego swoim niepowtarzalnym stylem. Dla pasjonatów wykonujemy również naklejki tuningowe. Zaskoczy cię bogata oferta kolorów, a na życzenie stworzymy specjalnie na twoje auto indywidualny i oryginalny wzór.

OKLEJANIE
AUT FLOTOWYCH

Oferta skierowana do firm posiadających dużą flotę samochodów, którym zależy na spójnym wizerunku całej firmy i dostrzegają wielki potencjał jaki daje oklejanie samochodów służbowych. Reklama na samochodach dzięki swojej mobilności to jeden z najskuteczniejszych nośników reklamy, pozwalający dotrzeć do szerokiej grupy klientów.
Posiadamy doświadczenie w oklejaniu całej floty aut. W dość krótkim czasie jesteśmy w stanie okleić kilkadziesiąt różnych aut według jednego wzorca.

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTA FIRMOWE

Masz firmę i planujesz wydatki na reklamę, my proponujemy oklejenie samochodu
Samochód jest jednym z najlepszych nośników reklamy. Za tę formę przekazania informacji o swojej firmie płaci się tylko raz podczas nanoszenia na auto. Twoją reklamę na aucie zaprojektujemy i wykleimy w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać potencjał jaki daje ta forma reklamy i tak, aby Twoja firma była jak najbardziej rozpoznawalna na rynku.

OCHRONA
LAKIERU

Czy wiesz że oklejenie auta folią chroni twój samochód przez zarysowaniami które mogą powstać w myjniach oraz chroni też przed tzw odpryskami  powstającymi przez kamyczki. Po odklejeniu folii lakier jest jak nowy a przez to podnosi wartość auta w czasie sprzedaży.

 

 

 

 

since 1982

LUMI PANEL ULTRA
PŁASKIE

To nowatorski system podświetlania praktycznie wszystkiego.
Dzięki swej ultracienkiej budowie – zaledwie 3 do 6 mm grubości, doskonale sprawdzają się jako elementy mebli i konstrukcji retail oraz POS’ów.
Dzięki precyzyjnemu grawerowi oraz odpowiedniemu umieszczeniu led panele zapewniają równomierne podświetlenie, co w połączeniu z wydrukiem czy obrazem daje imponujący wygląd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NIETYPOWE REALIZACJE

W dziedzinie dekoracji wykorzystujemy swe wieloletnie doświadczenie oraz nieograniczoną wyobraźnie. Lubimy podświetlać, oświetlać i doświetlać generalnie pracować ze światłem.
Tworzymy artystyczne instalacje, nietypowe sufity, prototypy meblowe, tematyczne aranżacje przestrzeni. Masz pomysł? My postaramy się go zrealizować.

KASETONY OZNAKOWANIE

Odpowiednie oznakowanie firmy to podstawa.
Od lat zajmujemy się produkcją kasetonów świetlnych, liter przestrzennych, tablic i POS.
W swojej pracy łączymy przeróżne techniki i matareiały. Potrafimy dobrać najlepsze rozwiązanie do najbardziej wymagających potrzeb. Rozumiemy jak ważny jest w dzisiejszych czasach odpowiedni wizerunek i komunikacja.

 

 

 

 

 

Przyjedź do nas!

W tygodniu

08:30 -16:30

KontaKt

Phone

(+48) 697 17 88 12

Mail

dariusz@adveron.pl

Adres

ul. Opolska 140
52-014 Wrocław