DRUK WIELKOFORMATOWY
I MAŁOFORMATOWY

Druk to temat bardzo szeroki, na rynku dostępna jest cała gama różnych rozwiązań i technologii druku, rozumiemy, że ciężko jest się w tym wszystkim odnaleźć i że największe wyzwanie stanowi dobór odpowiedniej technologii. Dlatego chcemy Państwu zaproponować skorzystanie z naszego doświadczenia i powierzenie nam druku, my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Państwa. Poniżej przedstawiamy naszą ofertę dotyczącą druku.

 

 

 

 

FOLIA
SAMOPRZYLEPNA

W skrócie folie samoprzylepne możemy podzielić na trzy główne typy: monomeryczne, polimerowe (oklejanie powierzchni płaskich) i wylewane (oklejanie samochodów i powierzchni przetłoczonych) oraz inne specjalistyczne w zależności od przeznaczenia wydruku i jego ekspozycji. Oprócz tego w zależności od przeznaczenia drukowanych materiałów proponujemy wydruk solwentowy, latexowy lub uv. Powiedz nam jaki efekt chcesz osiągnąć, a my dobierzemy odpowiedni materiał i technologię. Wydruki na folii mogą być w wykończeniu matowym lub błyszczącym i nadają się na: tablice reklamowe, naklejki, naklejki na ścianę, naklejki na witryny, jako reklama na samochodach, tramwajach, autobusach oraz naklejki na meble, elementy dekoracyjne i wiele innych.

DRUK
NA TAPECIE

Na rynku jest wiele wzorów gotowych tapet, ale czasami przychodzi ochota na własny wzór i dlatego wychodzimy na przeciw z naszą ofertą drukowanych tapet. W ofercie posiadamy podłoża tapet papierowych, na flizelinie oraz z klejem (typu naklejka). Tapety mają różną strukturę, dlatego z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Jeżeli chodzi o wzory to można skorzystać z bogatej oferty stockowej lub zamówić u nas stworzenie wzoru od podstaw.
tapety na flizelinie, tapety z klejem typu naklejka, fototapety, tapety papierowe, tapety o strukturze piasku, tapety o strukturze płótna

 

 

 

 

 

 

 

 

DRUKOWANE NAKLEJKI

Naklejki ścienne to szybki i tani sposób na wprowadzenie zmiany na istniejących materiałach, na wprowadzenie dodatkowych informacji lub na wprowadzenie urozmaicenia. Oferujemy Państwu zarówno naklejki z gotowych kolorowych folii dedykowanych do różnych powierzchni jak także naklejki powstałe z połączenia dwóch technologii: druku i wycinania ploterem.
naklejki ścienne, naklejki plotowane, naklejki firmowe, oznakowanie ścian

DRUK
NA TEKSTYLIACH

W ofercie posiadamy druk na tkaninach syntetycznych jak i tych naturalnych. Drukujemy tkaniny do podświetlanych ram aluminiowych jako element dopełniający do naszej oferty na aluminiowe ramy napinające. Możemy dla państwa wydrukować tkaniny na zasłony, poduszki, tkaniny tapicerskie oraz tkaniny bawełniane do szycia. Takie rozwiązanie daje szerokie możliwości zwłaszcza w branży dekoratorskiej. Zapraszamy do współpracy projektantów. Technologie druku jakie proponujemy to sublimacja, druk solwentowy, sitodruk i nadruk bezpośredni.
drukowane tkaniny tapicerskie, druk tkanin zasłonowych, druk tkanin do ram napinających, tkaniny bawełniane do szycia, druk na odzieży

 

 

 

 

 

 

 

 

DRUK OBRAZKI i ZDJĘCIA

 

Drukujemy też różnego rodzaju obrazki, fotografie, tabliczki. W swojej ofercie posiadamy druk na tkaninach typu canvas, które później nabijamy na ramy – krosno, papierze, druk bezpośredni. Potrzebujesz ciekawej dekoracji ściennej to zdaj się na nas. Na specjalne zamówienie taki wydruk możemy ładnie dla Państwa oprawić.
obrazki, reprodukcje obrazów, fotografie, obrazy typu canvas, tabliczki firmowe

since 1982

 

 

 

 

 

ELEMENTY DEKORACYJNE

W dziedzinie dekoracji wykorzystujemy swe wieloletnie doświadczenie oraz nieograniczoną wyobraźnie. Lubimy podświetlać, oświetlać i doświetlać generalnie pracować ze światłem.
Tworzymy artystyczne instalacje, nietypowe sufity, prototypy meblowe, tematyczne aranżacje przestrzeni. Masz pomysł? My postaramy się go zrealizować.

 

 

 

 

OKLEJANIE AUT ZMIANA KOLORU

Oklejaniem aut zajmujemy się od kilkunastu lat. Przez naszą pracownię przewinęło się tyle samochodów, że ciężko to policzyć. Zajmujemy się nie tylko reklamą na aucie, ale także zmianą koloru i oklejaniem w celu zabezpieczenia lakieru.

KASETONY OZNAKOWANIE

Odpowiednie oznakowanie firmy to podstawa.
Od lat zajmujemy się produkcją kasetonów świetlnych, liter przestrzennych, tablic i POS.
W swojej pracy łączymy przeróżne techniki i matareiały. Potrafimy dobrać najlepsze rozwiązanie do najbardziej wymagających potrzeb. Rozumiemy jak ważny jest w dzisiejszych czasach odpowiedni wizerunek i komunikacja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODŚWIETLANE RAMY TEKSTYLNE I STOISKA

Podświetlane ramy tekstylne to obecnie jeden z najefektywniejszych sposobów informacji wizualnej.
Zbudowane z aluminiowych profili zapewniają trwałość konstrukcji i elegancji wygląd.
Początkowo ramy wykorzystywane były jako materiały marketingowe: standy czy stoiska wystawiennicze, jednak ich zdumiewający wygląd sprawił, iż znalazły swą aprobatę u projektantów i architektów jako lampy czy elementy dekoracyjne wnętrz.

Standy i stoiska

Innowacyjny i przyciągający sposób komunikacji wizualnej.

wnętrza

Systemy działowe powierzchni oraz elementy dekoracyjne do biur.

komponenty

Pojedyncze podzespoły do kreatywnego i samodzielnego montażu

Przyjedź do nas!

W tygodniu

08:30 -16:30

KontaKt

Phone

(+48) 697 17 88 12

Mail

dariusz@adveron.pl

Adres

ul. Opolska 140
52-014 Wrocław

Pin It on Pinterest

Share This