OKLEJANIE SAMOCHODÓW 

Naszą najlepszą wizytówką w dziedzinie oklejania pojazdów jest zdobyte na przestrzeni wielu lat doświadczenie oraz zadowolenie i satysfakcja kilkudziesięciu klientów. Ponieważ oklejanie pojazdów stanowi jedną z podstawowych działalności naszej firmy.

Oklejony samochód jest jednym z najlepszych i jednocześnie najtańszych nośników reklamy. Za taką formę przekazu informacji o firmie i jej działalności zapłacicie Państwo tylko raz, po wykonaniu usługi oklejenia.
Profesjonalnie zaaplikujemy każdy rodzaj reklamy na samochodach, autobusach czy tramwajach. Od znaków wycinanych z folii ploterowej poprzez nadruki pełnokolorowe na foliach monomerycznych, polimerycznych, wylewanych i foliach One Way Vision (siatka), aż po techniki mieszane drukowano-malowane.
Do oklejania pojazdów używamy najlepszych materiałów wyselekcjonowanych w trakcie zdobywania wieloletniego doświadczenia.
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

błotnik porsche carrera oklejony folią matową cześć zmiany koloru auta

Zmiana Koloru Auta

Jedną z wielu możliwości jest całkowita zmiana koloru auta. Nie raz na pewno spotykaliście auto w całości oklejonego np. w czarny matt. Oklejamy również wybrane elementy auta przykładowo sam dach, albo lusterka. Najważniejsze jest przecież to, żeby wasz samochód wyglądał super.
Oferta przeznaczona dla osób dla których w wraz zakupem auta wiedzą że tak na prawdę kolor nie ma wielkiego znaczenia, ponieważ wiadomo że kolor można zmienić.

Oferta przeznaczona dla osób prywatnych, chcących wyróżnić się z tłumu takich samych aut. Masz niebanalną osobowość, lubisz wyróżniać się z tłumu nasza oferta kierowana jest właśnie do Ciebie. Koniec z nudnym wyglądem aut z taśmowych produkcji. Stworzymy dla Ciebie coś wyjątkowego, dzięki czemu twoje auto nie będzie jednym z wielu identycznych aut jeżdżących po naszych szarych ulicach. Z naszą pomocą Twoje auto zaskoczy nie jednego swoim niepowtarzalnym stylem. Dla pasjonatów wykonujemy również naklejki tuningowe. Zaskoczy cię bogata oferta kolorów, a na życzenie stworzymy specjalnie na twoje auto indywidualny i oryginalny wzór.

przód ford mustan oklejony pasami shelby
naklejone pasy tuningowe na aucie ford shelbi
shelby gt z naklejonymi pasami

Oklejanie aut flotowych

Oferta skierowana do firm posiadających dużą flotę samochodów, którym zależy na spójnym wizerunku całej firmy i dostrzegają wielki potencjał jaki daje oklejanie samochodów służbowych. Reklama na samochodach dzięki swojej mobilności to jeden z najskuteczniejszych nośników reklamy, pozwalający dotrzeć do szerokiej grupy klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu w oklejaniu samochodów i grafice, możemy sprawnie wykleić skuteczną reklamę na dużej ilości aut i pojazdów. Rozmiar pojazdu nie stanowi dla nas problemu, oklejamy zarówno małe samochody jak i potężne ciężarówki i TIRy. Dysponujemy własną halą warsztatową, która posiada odpowiednie warunki do wyklejania pojazdów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oklejenie Auta Firmowego

Masz firmę i planujesz wydatki na reklamę, my proponujemy oklejenie samochodu.
Reklama na aucie to skuteczna forma dotarcia do dużej liczby klientów. Koszt oklejenia auta ponosisz tylko raz średnio na 5 lat, a odbiór Twojej reklamy jest naprawdę szeroki. Możesz zaparkować swoją jeżdżącą reklamę w miejscu gdzie spodziewasz się dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, nie płacąc za to dodatkowych pieniędzy (a jak nawet to ewentualnie tylko za bilet parkingowy ;)). Twoją reklamę na aucie zaprojektujemy i wykleimy w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać potencjał jaki daje ta forma reklamy i tak, aby Twoja firma była jak najbardziej rozpoznawalna na rynku.

Ochorna lakieru

Czy wiesz że oklejenie auta folią chroni twój samochód przez zarysowaniami które mogą powstać w myjniach oraz chroni też przed tzw odpryskami  powstającymi przez kamyczki. Po odklejeniu folii lakier jest jak nowy a przez to podnosi wartość auta w czasie sprzedaży.

 

 

 

 

since 1982

 

 

 

 

 

ELEMENTY DEKORACYJNE

W dziedzinie dekoracji wykorzystujemy swe wieloletnie doświadczenie oraz nieograniczoną wyobraźnie. Lubimy podświetlać, oświetlać i doświetlać generalnie pracować ze światłem.
Tworzymy artystyczne instalacje, nietypowe sufity, prototypy meblowe, tematyczne aranżacje przestrzeni. Masz pomysł? My postaramy się go zrealizować.

KASETONY  REKLAMOWE OZNAKOWANIE

Odpowiednie oznakowanie firmy to podstawa.
Od lat zajmujemy się produkcją kasetonów świetlnych, liter przestrzennych, tablic i POS.
W swojej pracy łączymy przeróżne techniki i matareiały. Potrafimy dobrać najlepsze rozwiązanie do najbardziej wymagających potrzeb. Rozumiemy jak ważny jest w dzisiejszych czasach odpowiedni wizerunek i komunikacja.

 

 

 

 

 

PODŚWIETLANE KASETONY TEKSTYLNE

Display FRAME

Podświetlane ramy tekstylne to obecnie jeden z najefektywniejszych sposobów informacji wizualnej.
Zbudowane z aluminiowych profili zapewniają trwałość konstrukcji i elegancji wygląd.
Początkowo ramy wykorzystywane były jako materiały marketingowe: standy czy stoiska wystawiennicze, jednak ich zdumiewający wygląd sprawił, iż znalazły swą aprobatę u projektantów i architektów jako lampy czy elementy dekoracyjne wnętrz.

 

 

 

 

Przyjedź do nas!

W tygodniu

08:30 -16:30

KontaKt

Phone

(+48) 697 17 88 12

Mail

dariusz@adveron.pl

Adres

ul. Opolska 140
52-014 Wrocław

Pin It on Pinterest

Share This