KASETONY ŚWIETLNE, NEONY, LITERY PRZESTRZENNE, OZNAKOWANIE

 

 

 

 

 

Dobierzemy, zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa odpowiedni typ reklamy świetlnej i oznakowania. Poniżej prezentujemy kilka rozwiązań i możliwości. Nasze reklamy świetlne wyróżniają się jakością i elegancją. Szukamy nowych rozwiązań technicznych, ale także bazujemy na sprawdzonych technologiach. Chcesz się wyróżnić na tle konkurencji skorzystaj z naszej oferty.

 

 

 

 

KASETONY ZEWNĘTRZNE

Nasza firma wykonuje też kasetony na elewacjach i dachach budynków. Takie miejsca wymagają dodatkowych wzmocnień lub podkonstrukcji oraz zastosowania odpowiednich materiałów dedykowanych dla zmiennych warunków pogodowych.

NEONY
ŚWIETLNE

Neon świetlny to rozwiązanie najbardziej znane, ale nadal bardzo popularne. Neon to gięte rurki szklane wypełnione gazem. Jest kilka możliwości kolorystycznych ich kolor zależy od barwy gazu, koloru szkła, które barwione jest w masie, albo malowane oraz luminoforu. Bardzo fajne rozwiązanie do przestrzeni handlowych, jako dekoracje do pubów, restauracji i kawiarni, ale także jako ciekawa dekoracja do naszych domów i mieszkań. Jako podłoże pod neon można zastosować na przykład płytę tzw. plexiglasu lub kratę.at

 

 

 

 

 

 

 

 

KASETON

Z EFEKTEM HALLO

Jednym z możliwych rozwiązań jest kaseton, który ma dawać poświatę na ścianę. Potocznie nazwany jest efektem HALLO. Przykład po prawej to logo GLANDFIDICH technika wykonania to gięto klejona pleksi.

KASETON
Z KOMPOZYTU
Z WYSTAJĄCYMI LITERAMI

Prezentowany kaseton to kolejny przykład techniki mieszanej. Napis to litery blokowe z białej klejonej plexy. Puszka kasetonu to wyfrezowana płyta kompozytowa typu BOND. Płyty występują w kilku kolorach najbardziej podstawowe kolory to czarny, srebrny, antracyt, czerwony. Kolor nie jest jednak ograniczeniem, kiedy brakuje preferowanego koloru mamy sposób i na to.
Kaseton z kompozytu, litery blokowe z klejonej plexy, kaseton z dibondu.

 

 

 

 

 

 

 

 

ULTRA CIENKIE KASETONY

 

Dzięki cienkim matrycom świecącym LUMI PANEL mamy możliwość tworzenia płaskich świecących tablic mających około 1 cm grubości. Wszędzie tam gdzie brakuje miejsca lub potrzebny jest odpowiedni efekt wizualny takie kasetony świetnie się sprawdzą.

LIGHTBOX

Duże kasetony stanowiące świetny nośnik komunikacji. Idealne rozwiązanie do przestrzeni handlowych i targowych. Lightbox daje możliwość szybkiej wymiany lica, a co za tym idzie wymiany potrzebnego komunikatu.

 

 

 

 

 

 

 

 

LITERY PRZESTRZENNE

 

Litery przestrzenne tworzone są z różnych materiałów. Do zrobienia takich liter świetnie nadaje się plexi, pcv, mdf, aluminium, a także styrodur. W zależności od budżetu jak i potrzeb dobierzemy odpowiedni materiał, wykonamy i zamontujemy dowolny napis.ą.

since 1982

 

 

 

 

 

ELEMENTY DEKORACYJNE

W dziedzinie dekoracji wykorzystujemy swe wieloletnie doświadczenie oraz nieograniczoną wyobraźnie. Lubimy podświetlać, oświetlać i doświetlać generalnie pracować ze światłem.
Tworzymy artystyczne instalacje, nietypowe sufity, prototypy meblowe, tematyczne aranżacje przestrzeni. Masz pomysł? My postaramy się go zrealizować.

 

 

 

 

OKLEJANIE AUT ZMIANA KOLORU

Oklejaniem aut zajmujemy się od kilkunastu lat. Przez naszą pracownię przewinęło się tyle samochodów, że ciężko to policzyć. Zajmujemy się nie tylko reklamą na aucie, ale także zmianą koloru i oklejaniem w celu zabezpieczenia lakieru.

 

 

 

 

PODŚWIETLANE RAMY TEKSTYLNE I STOISKA

Podświetlane ramy tekstylne to obecnie jeden z najefektywniejszych sposobów informacji wizualnej.
Zbudowane z aluminiowych profili zapewniają trwałość konstrukcji i elegancji wygląd.
Początkowo ramy wykorzystywane były jako materiały marketingowe: standy czy stoiska wystawiennicze, jednak ich zdumiewający wygląd sprawił, iż znalazły swą aprobatę u projektantów i architektów jako lampy czy elementy dekoracyjne wnętrz.

Standy i stoiska

Innowacyjny i przyciągający sposób komunikacji wizualnej.

wnętrza

Systemy działowe powierzchni oraz elementy dekoracyjne do biur.

komponenty

Pojedyncze podzespoły do kreatywnego i samodzielnego montażu

Przyjedź do nas!

W tygodniu

08:30 -16:30

KontaKt

Phone

(+48) 697 17 88 12

Mail

dariusz@adveron.pl

Adres

ul. Opolska 140
52-014 Wrocław

Pin It on Pinterest

Share This