Portfolio

Kasetony  tekstylne

Display FRAME

Display Frame as a Fake Window.

Display frame as a lamp in the Luxarte

Eleganckie auta potrzebują eleganckiego garażu.

To nasz jeden z ostatnich projektów. Prawda, że robi wrażenie? Dziesięciometrowa ściana i sufit. Projekt zleciło nam zaprzyjaźnione biuro architektoniczne. Przy takich rozmiarach tego typu konstrukcje potrafią być niezłym wyzwaniem, ale udało się i jesteśmy dumni z naszej pracy. Bardzo podoba nam się efekt, który powstał dzięki samej grafice. Ten garaż kojarzy nam się z garażem Batmana, a wy co myślicie.

PŁYWAJĄCE SARDYNKI ORAZ LOGO MARTIM

Czy można coś umieścić na ścianach? Można, czego najlepszym przykładem jest ściana tekstylna stworzona dla restauracji Martim. Zadanie, które przed nami stanęło nie należało do najłatwiejszych. Mała ilość miejsca za szkłem dodatkowo utrudniała montaż samych ram. Wymyślone na potrzeby projektu zawieszki pozwoliły zamontować na tkaninie porcelanowych sardynek oraz logo z ciężkiej blachy.

 

lux`Arte – warszawa

Lux`Arte – jedyny w Polsce flagowy salon Fendi Casa, Bentley Home, Valcucine, Scic. We Wrześniu 2020 roku przenieśli się do nowej siedziby, do Budynku Opery Narodowej – Plac Piłsudskiego 9 Warszawa. Ten adres na pewno należy odwiedzić.
W salonie zamontowaliśmy nasz produkt Display FRAME, który odpowiednio dobrane dodają smaczku całości wyglądu.
Dziękujemy za zaufanie naszej firmie.

kasetony tekstylne

pracujemy na sprawdzonych mediach

Pracujemy na terenie Polski oraz europy.

“Oferowane przez nas kasetony tekstylne znajdują zastosowanie jako nośniki reklamy w komunikacji wizualnej. Nasza firma wyspecjalizowała się w produkcji kasetonów tekstylnych. Działamy na terenie całego kraju oraz Europy ponad już 20 lat.”

tapety inspiracje

rozpocznijmy razem  Projekt

PRACOWNIA

ul. Opolska 140

52-014 Wrocław

KONTAKT

dariusz@adveron.pl
t. 697 17 88 12

Pin It on Pinterest

Share This