Kasetony Podświetlane

Podświetlane kasetony tekstylne to obecnie jeden z najefektywniejszych sposobów informacji wizualnej.
Ramy zbudowane z aluminiowych profili zapewniają trwałość konstrukcji i elegancji wygląd. Początkowo ramy wykorzystywane były jako materiały marketingowe: standy czy stoiska wystawiennicze, jednak ich zdumiewający wygląd sprawił, iż znalazły swą aprobatę u projektantów i architektów jako lampy czy elementy dekoracyjne wnętrz.

Display FRAME

Display Frame jest to system profili aluminiowych przeznaczony do budowy ram tekstylnych.Montaż ramek nie wymaga obróbki mechanicznej, naroża łączone są ze sobą za pomocą stalowym kątowników o śród imbusowych.Kanaliki umieszczone w profilu pozwalają na prosty i szybki montaż grafiki. Odpowiednio z wymiarowana i obszyta grafika gwarantuje mocne napięcie tkaniny oraz równomierną ekspozycję.

Ścianka reklamowa tekstylna

Kasetony tekstylne to idealne nośniki reklamowe stosowane w komunikacji wizualnej. Charakteryzują się bardzo szerokimi możliwościami prezentowania grafik i treści reklamowych w niebanalny i ciekawy sposób. Dzięki swoim niewątpliwym zaletom zyskały one ogromne uznanie wśród naszych Klientów, których grono stale się powiększa.

Banalnie Prosta Wymiana Grafiki

Największą zaletą takiego rozwiązania jest niebywała prostota wymiany grafiki. Specjalna konstrukcja kasetonów tekstylnych pozwala na prostą, bezproblemową i wielokrotną wymianę tkanin z grafikami w dowolnym momencie. Tkaninę z obszytą tąśmą silikonową wciska się w przeznaczoną do tego szczelinę, napinając ją w ten sposób na ramie. Do Wymiany grafiki nie potrzeba specjalistycznych marzędzi.

obrazy tekstylne

ściany tekstylne

ramy tekstylne

kasetony tekstylne

kasetony tekstylne

Kasetony Tekstylne

Display FRAME

Nasza firma wyspecjalizowała się w produkcji kasetonów tekstylnych. Działamy na terenie całego kraju oraz Europy ponad już 20 lat.
Oferowane przez nas kasetony tekstylne znajdują zastosowanie jako nośniki reklamy w komunikacji wizualnej. Dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań nasze aluminiowe ramy charakteryzują się lekką wagą oraz prostotą montażu bez użycia specjalistycznych narzędzi. Jedna z największych zalet tego typu rozwiązań jest niewątpliwie szybka i banalnie proste wymiany tkanin z nadrukami.
Na przestrzeni lat wyselekcjonowaliśmy odpowiednie tkaniny na których mamy możliwość nadrukowania grafik o dużej intensywności i głębi kolorów.

W ofercie naszej znajdziesz kasetony tekstylne podświetlane i niepodświetlone znane jako Display FRAME.

Dzięki różnorodności możliwych zastosowań idealnie sprawdzą się jako: elementy aranżacji witryn i wnętrz sklepowych, elementy dekoracyjne wnętrz biur, sal konferencyjnych, gabinetów, recepcji, salonów, elementy zabudowy wnęk.

Kasetony Tekstylne

 

Zobacz w jaki sposób można wykorzystać nasz system

Display FRAME

standy i stoiska

Standy

Innowacyjny i przyciągający sposób komunikacji wizualnej.

Stoiska

Proste i estetyczne stoiska wystawiennicze do samodzielnego montażu.

wnętrza

Wnętrza biurowe

Kasetony tekstylne – Display FRAME marki Adveron –  idealnie wpasowują się w stylistykę modernistycznych open space’ów biurowych. Wolnostojące ściany są znakomitym sposobem do podziału przestrzeni, wyciszając i jednocześnie doświetlając miejsca pracy. Wymienna tkanina z nadrukiem pozwala na szybką zmianę aranżacji oraz czytelna ekspozycję przekazywanych treści.

Wnętrza sklepowe

Wolnostojące ściany tekstylne tworzą idealne tło dla wystaw sklepowych. Duży rozmiar oraz podświetlenie przyciągają uwagę jednocześnie znakomicie prezentując proponowany produkt czy usługę.
Dzięki możliwości szybkiej wymiany grafiki, jesteś w stanie sprawnie dopasować swój lokal do obecnych potrzeb..

Dom i mieszkanie

Podświetlane kasetony tekstylne, w których możesz umieścić ulubioną grafikę dają coś czego przeciętny obraz czy plakat Ci nie zapewni – atmosferę i ciepło. Odpowiednie rozmieszczenie LED gwarantuje równomierne podświetlenie całego wydruku. Proste mocowanie pozwala na wymianę grafiki w zależności od upodobań i pory roku. Nasze produkty będąc znakomitym źródłem światła doskonale odnalazły się w roli salonowych czy kuchennych lamp.
Zastosowań jest mnóstwo, jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia.

komponenty

Profile i akcesoria

Pojedyncze podzespoły do kreatywnego i samodzielnego montażu

Oświetlenie

LED, zasilacze, złączki

zacznijmy coś nowego
powiedz Hello!

3 + 3 =

Pin It on Pinterest

Share This