Product Design

elementy

dekoracyjne

Jedną z naszych działalności jest wykonywanie elementów dekoracyjnych wnętrz. Dzięki nim możesz towrzyć spójny wizerunek swojej firmy lub dodać jej charakteru dzięki pojedynczym elemenom.
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi stylowe tapety, obrazy mało i wielkoformatowe, okleiny i obicia mebli, drzwi, sprzętu AGD, naklejki na lustra i okna, zagłowia łóżek i wiele innych ciekawych pomysłów.

odblaskowy sufit

Pośród naszych nietypowych realizacji znajdują się wyjątkowe sufity.
Jeden z nich zawisł we wrocławskim klubie. Hipsowe formatki oklejone z jednej strony odblaskową niebieską folią powiesiliśmy na kratownicy. Odpowiednie rozłożenie w połączeniu z klubowymi światłami dało bajeczny efekt. Dopełnieniem są lustra podświetlane z tyłu technologią LED RGB.

skóra Krokodyla

Kolejną realizację sufitu wykonaliśmy dla Lounge Baru.
Nazywany przez nas krokodyl powstał ze styropianowych ostrosłupów. Na każdy bok zamontowaliśmy pcv wcześniej oklejony odpowiednio dobraną folią, tak by komponowały się z wystrojem i odpowiednio odbijały światło.

Ściany wygłuszające

Filc&Flock w roli głównej. Tym razem poproszono nas o wykonanie ścian wygłuszających.
Przy tej realizacji ściany pokryliśmy grubym tłumiącym filcem przyklejając do niego pasy flocku. Flock zazwyczaj stosowany na odzieży doskonale prezentuje się na filcowych ścianach.

Cube

Zamknięty w pudełku o wymiarach 2,4 x 2,4 x 2,4 metra widz miał możliwość doświadczyć emocji jakie chciała wywołać autorka pracy.
A co do samej konstrukcji. Zbudowana na bazie profili aluminiowych, które mamy w swojej ofercie. Skonstruowaliśmy sześcian na który został napięty specjalny ekrany do projekcji tylnych. Forma sześcianu pozwoliła na projekcje filmu 360 stopni. Wyzwaniem było skonstruowanie otwieranej jednej ze ścian aby widz mógł wejść do środka sześcianu.
Główne założenia konstrukcji:
– łatwy montaż i demontaż
– otwierana w całości jedna ze ścian co 3 min.
– mobilność – całość spakowane do dwóch pudeł z OSB.

podobne projekty

Pin It on Pinterest

Share This