NASZE REALIZACJE

ciężko pracujemy, bo liczy się efekt.

CHERRY CLUB WROCŁAW

Cherry Club to miejsce, które trzeba zobaczyć. Zrobione z rozmachem. Mieliśmy w to miejsce swój wkład. To dobry przykład na to, żeby pokazać jak szeroki wachlarz prac prezentuje nasza firma. Dość wymagającym wyzwaniem było stworzenie podwieszanego, migoczącego sufitu. Do pracy wykorzystaliśmy, aż 4000 elementów. Ciekawe były też podświetlane lustra, mieniące się ferią barw. Oprócz tego robiliśmy dla cherry kasetony świetlne, znaki, litery i wiele innych elementów, jak na przykład haft komputerowy. 

 

CENTRUM SERCA WROCŁAW

Centrum Serca to miejsce, gdzie do chorób serca podchodzi się holistycznie. Wnętrze zostało zaprojektowane w nawiązaniu do natury przez OXXIO architekturę, a my wykonywaliśmy tam wiele kluczowych elementów. Sztandarowym elementem, który zrobiliśmy jest wielka podświetlana ściana z wydrukiem lasu brzozowego. Element został zaprojektowany i wykonany tak, aby imitował wielkie okna z pięknym widokiem na las.

 

Inne Realizacje

Display Frame 100  – London

Lumi Panel  – London

Display Frame 100  – Wrocław, Centrum Serca

Dzięki nim możesz towrzyć spójny wizerunek swojej firmy zgodny z Księgą Identyfikacji Wizualnej lub dodać jej charakteru dzięki pojedynczym elementom. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi stylowe tapety, obrazy mało i wielkoformatowe, okleiny i obicia mebli, drzwi, sprzętu AGD, naklejki na lustra i okna, zagłowia łóżek i wiele innych ciekawych pomysłów.
Aby wyróżnić się na tle konkurencji trzeba być rozpoznawalnym czyli zagnieździć się w umyśle klienta. Aby stało się to w miarę szybko liczy
się powtarzalność znaków firmowych i kolorystyki. Skuteczność przywiązania klienta do marki szybko daje korzyści finansowe odczuwalne dla Państwa firmy.

3 + 10 =