NASZE REALIZACJE

ciężko pracujemy, bo liczy się efekt.

Lux`Arte – WARSZAWA

Lux`Arte – jedyny w Polsce flagowy salon Fendi Casa, Bentley Home, Valcucine, Scic. We Wrześniu 2020 roku przenieśli się do nowej siedziby, do Budynku Opery Narodowej – Plac Piłsudskiego 9 Warszawa. Ten adres na pewno należy odwiedzić.
W salonie zamontowaliśmy nasz produkt Dispay FRAME, który odpowiednio dobrane dodają smaczku całości wyglądu.
Dziękujemy za zaufanie naszej firmie.

DENTAL MED

DENTALMED to nowoczesna i profesjonalna przychodnia stomatologiczna działająca we Wrocławiu. W 2020 roku przenieśli się do nowej siedziby gdzie mieliśmy okazję poszaleć z naszymi umiejętnościami. Jesteśmy wdzięczni, że właściciele dali się namówić na niekonwekcjonale rozwiązania. Na wejściu od razu rzuca się w oczy nasz produkt Display Frame – podświetlana ściana z drukowaną tkaniną. W recepcji postanowiliśmy wykonać kaseton z kompozytu na całą ścianę z podświetlanym logo. W każdym gabinecie przykuwać uwagę będą nasze drukowane tapety, a całość dopełniać będą subtelne oznaczenie z kolorowej pleksi.
Na dachu budynku zamontowaliśmy podświetlane logo z liter blokowych.

GERMANIKA

Germanica to wrocławskie biuro tłumaczeń. Mieliśmy przyjemność robić kilka fajnych elementów dekoracyjnych do wnętrz oraz nietypowy kaseton pokaźnych rozmiarów.

VROCLINKI CAFE

VROCLINKI to wrocławski koncept na pralinki rzemieślnicze. We wrześniu 2019 roku dzięki zaufaniu właścicieli i twórców firmy mogliśmy stworzyć piękne wnętrze kawiarni i czekoladziarni Vroclinki Cafe. Zlecono nam zaprojektowanie tej niewielkiej przestrzeni oraz kompleksowe wykonanie wszystkich elementów dekoracyjnych.

Elementy które zrobiliśmy to: tapeta na suficie, tapeta w toalecie, lampy, neon, lada, dekoracje ścienne, a także kanapa w welurowej tapicerce.

CHERRY CLUB WROCŁAW

Cherry Club to miejsce, które trzeba zobaczyć. Zrobione z rozmachem. Mieliśmy w to miejsce swój wkład. To dobry przykład na to, żeby pokazać jak szeroki wachlarz prac prezentuje nasza firma. Dość wymagającym wyzwaniem było stworzenie podwieszanego, migoczącego sufitu. Do pracy wykorzystaliśmy, aż 4000 elementów. Ciekawe były też podświetlane lustra, mieniące się ferią barw. Oprócz tego robiliśmy dla cherry kasetony świetlne, znaki, litery i wiele innych elementów, jak na przykład haft komputerowy.

CENTRUM SERCA WROCŁAW

Centrum Serca to miejsce, gdzie do chorób serca podchodzi się holistycznie. Wnętrze zostało zaprojektowane w nawiązaniu do natury przez OXXIO architekturę, a my wykonywaliśmy tam wiele kluczowych elementów. Sztandarowym elementem, który zrobiliśmy jest wielka podświetlana ściana z wydrukiem lasu brzozowego. Element został zaprojektowany i wykonany tak, aby imitował wielkie okna z pięknym widokiem na las.

 

Inne Realizacje

Display Frame 100  – London

Lumi Panel  – London

Display Frame 100  – Wrocław, Centrum Serca

Dzięki nam możesz stworzyć spójny wizerunek swojej firmy zgodny z Księgą Identyfikacji Wizualnej lub dodać jej charakteru dzięki pojedynczym elementom. My rozumiemy jak ważne jest, żeby wyróżniać się na tle konkurencji. Najlepsze rezultaty przynosi spójność znaków firmowych i kolorystyki. Przez lata zdobyliśmy doświadczenie w produkcji elementów oznakowania firm, oklejaniu i tworzeniu ciekawych elementów dekoracyjnych.
W naszej ofercie znajdzie się też mnóstwo rozwiązań dla klienta indywidualnego. Oferujemy dla Państwa między innymi stylowe tapety, obrazy mało i wielkoformatowe, okleiny i obicia mebli, drzwi, sprzętu AGD, naklejki na lustra i okna, zagłowia łóżek i wiele innych ciekawych propozycji.
Aby wyróżnić się na tle konkurencji trzeba być rozpoznawalnym czyli zagnieździć się w umyśle klienta. Aby stało się to w miarę szybko liczy
się powtarzalność znaków firmowych i kolorystyki. Skuteczność przywiązania klienta do marki szybko daje korzyści finansowe odczuwalne dla Państwa firmy.

10 + 9 =